Par kompāniju
Menu ...
Tips:
Pirkt/īrēt:
Vieta:
Street:
Reģions:
Cena:
 

Par kompāniju

Darbības sfēra
Kompānija DON Ipašumi piedāvā pilnu nekustamo īpašumu pakalpojumu klāstu: dzīvokļu un māju pirkšana un pārdošana, kā arī nekustamā īpašuma darījumi primārajā un sekundārajā tirgū. Piedāvājam darījumu organizēšanu ar komerciālo nekustamo īpašumu un palīdzam izvēlēties nekustamo īpašumu investīcijām. Veicam jebkura veida nekustamā īpašuma darījumus ārvalstīs. DON Ipašumi kompānija attīsta investīciju virzienu, kā arī sastāda īpašumtiesības un palīdz atrisināt citus juridiskos jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

 

Pieredze
Pateicoties lielai pieredzei šajā jomā, kompānija DON Ipašumi piedāvā lielāko pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma speciālistiem ir 10 gadu pieredze nekustamo īpašumu tirgū. Tas viss ļauj uzņēmumam pārliecinoši ieņemt vadošo pozīciju tirgū.

 

Mūsu darbības principi
Galvenais princips DON Ipašumi kompānijai – individuālā un profesionālā pieeja katram klientam. Lojalitāte palīdz atrisināt daudz problēmas, kas varētu rasties mūsu klientiem un mēs vienmēr esam klientu pusē. Ar šādu pieeju, mūsu klienti iesaka mūs vēl un vēl.

 

DON Ipašumi kompānija piedāvā šādus pakalpojumus:

  • jauno ēku realizācija,
  • darījumi sekundārajā tirgū,
  • īpašuma tiesību reģistrācija,
  • juridiskie un konsultācijas pakalpojumi,
  • komerciālo nekustamo īpašumu realizācija,

Uzziniet vairāk par nekustamo īpašumu pakalpojumiem mūsu kompānija! Piezvaniet +371 20377775, vai rakstiet mums uz e-pastu.